DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa rámu 80-100 mm, pravá, sivý dub
Nastaviteľná základňa rámu 80-100 mm, pravá, sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa rámu 80-100 mm, pravá, sivý dub3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa sa hodí do každého funkčného bytu, pretože je to prvok zodpovedný za správne umiestnenie dverí v interiéri. Vyznačuje sa elegantnou farbou sivého dubu, takže bude dokonale ladiť s drevenými dverami. Výrobok je nastaviteľný, takže ho ľahko prispôsobíte svojmu interiéru.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný produkt je základ zárubne, teda prvok zodpovedný za správnu montáž interiérových dverí. Vyznačuje sa výnimočne elegantným vzhľadom, pretože je natretý v sivom dube, ktorý dokonale imituje prirodzený odtieň dreva - preto je dokonalým doplnkom izieb zariadených v klasickom štýle. Výrobok je mimoriadne trvácny a odolný voči poškodeniu, pretože je vyrobený z MDF dosky - získate tak výrobok, ktorý vám bude perfektne slúžiť dlhé roky používania. Nastaviteľná zárubňa je univerzálny model, ktorý umožňuje inštalovať dvere neštandardných rozmerov. Naša ponuka obsahuje aj iné verzie tohto produktu, takže si môžete vybrať zárubňu podľa svojich potrieb.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| výška (cm) | 9,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 10,8 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539296971 |

1850 + recenzí









