DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm pravý sever orech
Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm pravý sever orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm pravý sever orech3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa sa hodí do každého bytu, pretože umožňuje efektívne osadiť dvere do vstupných otvorov. Vyznačuje sa elegantným vzhľadom a výbornou odolnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosky vo farbe severský orech. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely zárubní tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Zárubňu je možné použiť pri vlastnom dokončovaní izieb vo vašom byte. Vďaka nemu budete môcť efektívne oddeliť jednotlivé miestnosti od seba, pretože je určený na efektívnu montáž dverí. Je nastaviteľný, čo vám dáva viac možností, ako ho prispôsobiť vašim potrebám. Vyznačuje sa aj výbornou mechanickou pevnosťou, za čo vďačí materiálu - je vyrobený z tvrdej MDF dosky, odolnej voči poškodeniu. Produkt vás poteší aj elegantnou farbou severského orecha, ktorá dokonale ladí ako s drevenými dverami, tak s klasicky zariadenými obývačkami a spálňami. Naša ponuka zahŕňa aj horné nosníky potrebné na dokončenie celej zárubne.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| šírka (cm) | 21 cm |
| výška (cm) | 9,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 13 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539310646 |

1850 + recenzí








