DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne, 120-140 mm, ľavá bezuzlová borovica
Nastaviteľná základňa zárubne, 120-140 mm, ľavá bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne, 120-140 mm, ľavá bezuzlová borovica3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Správna montáž zárubne je kľúčom k presnému zaveseniu dverí na krídla. Ak chcete dosiahnuť dokonalé pracovné výsledky, vyberte si kvalitné dokončovacie produkty. Jednou z nich je nastaviteľná základňa ľavého rámu dverí, borovica bez uzlov. Pomocou tohto prvku môžete umiestniť dvere na správne miesto a získať jedinečný efekt usporiadania.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa musí byť trvácna a odolná proti mechanickému poškodeniu. Ide o jej súčasť - nastaviteľnú základňu zárubne 120-140 mm ľavá bezuzlová borovica. Precízne spracovanie výrobku z kvalitnej MDF dosky zaisťuje dlhé roky používania. Nastaviteľná ľavá bezuzlová základňa zárubne je ideálna pre neštandardné šírky stien. Môžete ho rýchlo nainštalovať. Vďaka nastaviteľnému podstavcu naň zavesíte krídlo dverí s precíznou presnosťou. Lepené borovicové drevo vo svetlom odtieni doplní dizajn interiéru. Rozžiari ju a dodá hrejivú atmosféru. Naša ponuka obsahuje aj množstvo ďalších riešení štýlového a odolného orámovania vstupného otvoru. Ich súčasťou sú aj podstavce na montáž dverí, ktoré sa otvárajú doľava.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 120 - 140 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 178 mm |
| šírka (cm) | 14 cm |
| výška (cm) | 205,1 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 120 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kód produktu | 5908272431490 |

1850 + recenzí









