DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne, 140-180 mm, ľavá, orech sever
Nastaviteľná základňa zárubne, 140-180 mm, ľavá, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne, 140-180 mm, ľavá, orech sever3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa Vás určite uspokojí svojou funkčnosťou a vzhľadom. Tento produkt umožňuje bezpečne zavesiť dvere do vstupného otvoru, vďaka čomu je vhodný na dokončenie bytu. Vyznačuje sa vysokou mechanickou pevnosťou a klasickým vzhľadom, pretože je vyrobený z MDF dosiek severného orecha.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa Vás určite uspokojí ako svojou vysokou funkčnosťou, tak dokonalým vzhľadom. Výrobok je nepostrádateľný v každom byte, pretože umožňuje vytvoriť si vlastnú konštrukciu potrebnú na montáž dverí do vstupných otvorov - bude teda ideálny na oddelenie jednotlivých bytov od seba. Zárubňa severný orech je tiež výbornou ozdobou okolia, pretože dokonale imituje prirodzenú farbu dreva a dodáva interiéru klasický charakter. Celá konštrukcia je vyrobená z MDF dosky, čo znamená, že má vynikajúce trvanlivé vlastnosti - je odolná proti poškodeniu, stabilná a tvrdá, takže zaisťuje správnu funkčnosť konštrukcie po celé roky. Naša ponuka obsahuje aj zárubne v iných farbách a veľkostiach, takže si môžete vybrať produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| šírka (cm) | 25 cm |
| výška (cm) | 9,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 15,7 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539310585 |

1850 + recenzí








