DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravý sever orech
Nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravý sever orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 140-180 mm pravý sever orech3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňu je možné použiť v akejkoľvek budove, pretože umožňuje zavesenie dverí do vstupných otvorov. Je vyrobený z MDF dosky, vďaka čomu je konštrukcia stabilná a odolná. Celá vec, dokončená v severnom orechu, je mimoriadne atraktívna, takže tento prvok plní aj dekoratívnu funkciu.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa určite poteší každého užívateľa, pretože ide o elegantný výrobok s praktickým využitím. Je určený na samodokončenie vstupných otvorov v bytoch a priestoroch. Je vybavená pántami a preto je vhodná na zavesenie dverí - preto je ideálna na oddelenie miestností. Produkt z orecha sever pôsobí klasicky a elegantne, takže sa bude určite dobre hodiť vo vašej obývačke alebo spálni. Je vyrobená z MDF dosky, preto sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu – získate tak zárubňu, ktorá bude dokonale plniť svoju funkciu, pri zachovaní dekoratívnych hodnôt.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| šírka (cm) | 25 cm |
| výška (cm) | 9,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 15,7 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539310653 |

1850 + recenzí








