DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, sivý dub
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, sivý dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Základ nastaviteľnej zárubne ľavý sivý dub má dekoratívnu a funkčnú funkciu. Drží krídlo dverí v správnej polohe a maskuje prípadné nedostatky na hrane steny. Navrhovaná základňa sa ľahko inštaluje a je odolná, takže vám bude slúžiť mnoho rokov. V našom obchode nájdete aj iné podstavce, ktoré sa líšia veľkosťou.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa rámu, 180-220 mm, ľavá, sivý dub, je potrebná pri dokončovacích prácach. Vhodné na montáž do dverného otvoru, kde spoľahlivo drží krídlo v správnej polohe. Konštrukcia podstavca tiež umožňuje zamaskovať nechránené okraje stien. Nastaviteľná základňa zárubne ľavý sivý dub je vybavená tromi pántmi. Bol vyrobený z MDF dosky. Na jeho povrchu je dyha, ktorá je zodpovedná za jeho atraktívny vzhľad. Základňa je odolná voči mechanickému poškodeniu, takže vám bude určite slúžiť dlhú dobu. Tento variant je nastaviteľný - jeho šírku môžete zmeniť v rozmedzí štyroch centimetrov. Ak hľadáte komponenty na výrobu zárubní, pozrite si náš sortiment. V našej predajni nájdete aj ďalšie nastaviteľné diely zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 72 mm |
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| šírka (cm) | 23,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443090686 |

1850 + recenzí








