DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, strieborný dub
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub vyniká pevnou konštrukciou a moderným dizajnom. Ide o podstatný prvok celej zárubne, ktorý podopiera krídlo dverí. Prezentovaná základňa je nastaviteľná, takže jej šírku môžete mierne upraviť. V predajni Castorama nájdete široký sortiment nosníkov a podnoží na výrobu zárubní.
Vlastnosti a výhody
Montujete dverové stolárske prvky? Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, ľavá, strieborný dub, splní vaše očakávania v každom ohľade. Vyniká zaujímavou, modernou farbou, ktorá bude ladiť s jednoduchými dverami. Navyše má pevnú konštrukciu z MDF materiálu. Tento druh drevnej suroviny je ľahký a odolný voči poškodeniu. Na povrchu základne je dodatočná dyha, ktorá poskytuje dekoratívnu hodnotu. Výrobok je vybavený tromi pántmi. Ich úlohou je udržať dvere v správnej polohe. Nastaviteľná základňa ľavého strieborného dubového rámu dverí sa jednoducho inštaluje. Výhodou je možnosť rozšírenia základne, takže ju môžete prispôsobiť aj neštandardným rozmerom steny. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy nosníkov a rámových podstavcov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 72 mm |
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| šírka (cm) | 23,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091805 |

1850 + recenzí








