DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm ľavý severný orech
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm ľavý severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm ľavý severný orech3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa severnej zárubne ľavý orech je pevná konštrukcia v klasickom prevedení. Prvok sa ľahko montuje. Má tri pánty, ktoré slúžia na zavesenie dvierok. Prezentovaná základňa je plne nastaviteľná, takže ju môžete rozšíriť až o štyri centimetre. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete aj ďalšie návrhy dverových stolárskych prvkov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne, 180-220 mm, ľavý severný orech, vybavená tromi pántmi, má dekoratívnu a funkčnú funkciu. Dopĺňa krídlo dverí, maskuje nedokončené hrany steny a drží krídlo dverí v správnej polohe. Preto je nevyhnutným prvkom celej konštrukcie. Zárubňa z nej vyrobená vyzerá nielen esteticky, ale umožňuje aj bezpečné a pohodlné používanie dverí. Základ posuvnej zárubne ľavý orech sever je vyrobený z MDF dosky a špeciálnej dyhy. Kombinácia týchto materiálov je zárukou odolnosti. Konštrukčný prvok je odolný voči mechanickému poškodeniu. Objavte náš sortiment, kde nájdete rôzne druhy nosníkov a podnoží pre vytvorenie pevnej zárubne vo vašom byte či kancelárii.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 72 mm |
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| šírka (cm) | 23,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091522 |

1850 + recenzí








