DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, pravá, dub sivý
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, pravá, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm, pravá, dub sivý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná pravá rámová základňa, sivý dub, je skvelou voľbou, ak hľadáte funkčné a dekoratívne dverové stolárske prvky. Tento variant je vybavený tromi pántmi, takže bude krídlo pevne držať v správnej polohe. Na výrobu základne boli použité kvalitné materiály. V predajni Castorama nájdete množstvo rôznych modelov nosníkov a základov zárubní.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná rámová základňa 180-220 mm, pravá, sivý dub, dobre poslúži pri dokončovacích prácach. Nainštalujete ho do otvoru dverí. Predložená základňa s tromi pántmi je nevyhnutná na udržanie dverí v správnej polohe. Základ regulovateľnej zárubne pravý sivý dub je vyrobený z MDF dosky. Tento materiál sa s obľubou používa v stolárskom priemysle. Povrch základne je pokrytý dyhou, ktorá spevňuje štruktúru a dodáva jej elegantný a atraktívny vzhľad. Výhodou je nastaviteľná konštrukcia. Podstavec môžete rozšíriť o štyri centimetre, vďaka čomu presne priľne k stene. Základy a nosníky zárubne sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach. Všetky možnosti nájdete v našej predajni a pomocou nich vytvoríte kompletné zostavy na výrobu zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 72 mm |
| Hrúbka produktu | 72 mm |
| šírka (cm) | 23,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443090693 |

1850 + recenzí








