DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm pravá, dub sonoma
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm pravá, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm pravá, dub sonoma3-7 dní153 €124,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Funkčná nastaviteľná základňa pravej zárubne, dub sonoma, má klasický dizajn, je odolná a ľahko sa inštaluje. S jeho pomocou vytvoríte pevnú a estetickú rámovú konštrukciu. Prvok nevyžaduje použitie maskovacích pásikov. Podnože z dubu sonoma sú dostupné v rôznych veľkostiach. Všetky nájdete v našom sortimente
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 180-220 mm pravá, dub sonoma, je jednoduchý prvok, ktorý bol navrhnutý a vyrobený s ohľadom na najmenší detail. Ide o špeciálny diel slúžiaci na stavbu zárubne, na ktorú budete dvere umiestňovať. Výrobok je vyrobený z kvalitnej MDF dosky, ktorá má certifikát FSC. Tento dokument je zárukou, že suroviny sa získavajú bez zásahu do prírodných zdrojov lesných oblastí. Nastaviteľná pravá rámová základňa, dub sonoma, má aj dekoratívnu funkciu. Nevyžaduje použitie maskovacích pásikov, čo urýchľuje konečnú úpravu. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších modelov trámov a podnoží dub sonoma, ktoré sa líšia rozmermi. Vďaka tomu ich napasujete na všetky dverné otvory
- Pevná konštrukcia zaručuje vysokú odolnosť
- Nastavenie šírky steny až do 4 cm
- Nevyžaduje dodatočné maskovacie pásy
- Nastaviteľná základňa rámu dverí
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | PerfectDoor |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| šírka (cm) | 26 cm |
| výška (cm) | 212 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Dub sonoma |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5901436963554 |

1850 + recenzí








