DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, pravá, strieborný dub
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, pravá, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, pravá, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vymieňate dvere a hľadáte odolnú zárubňu? Nastaviteľná podnož pravej zárubne dub strieborná je produkt, ktorý splní vaše očakávania. Základňa vyrobená z MDF a povrchovej fólie sa vyznačuje estetickým vzhľadom a odolnosťou proti poškodeniu. Prezentovaný model vám umožní dokončiť otváranie dverí a vytvoriť atraktívny vchod.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm pravá, strieborný dub, je produkt určený pre ľudí, ktorí chcú vymeniť alebo namontovať dverové truhly. Základňa je súčasťou zárubne, známej aj ako rám. Jeho úlohou je dokončiť otváranie dverí. Podstavec rámuje dvere a umožňuje ich zavesenie. Prvok je nielen funkčný, ale aj dekoratívny. Estetický rám dodáva vchodu atraktívny vzhľad a robí interiér elegantným. Prezentovaný model zaujme vkusnou a modernou farbou dyhy. Nastaviteľná základňa pravej zárubne strieborný dub je odolný produkt. Model je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vďaka tomu je trvácny a odolný voči poškodeniu. Okrem toho možnosť nastavenia uľahčuje pripevnenie základne k stene.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,8 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 19,6 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539361693 |

1850 + recenzí








