DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm pravý sever orech
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm pravý sever orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm pravý sever orech3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa severnej zárubne pravý orech je súčasťou zárubne. Základňa umožňuje natrvalo dokončiť otváranie dverí a dodáva celku estetický vzhľad. Model vyrobený z MDF a povrchovej fólie je odolný voči poškodeniu. Vďaka elegantnému odtieňu dyhy vyzerá základňa dobre na svetlom aj tmavom pozadí.
Vlastnosti a výhody
Na dokončenie dverného otvoru slúži pätka nastaviteľnej zárubne 220-240 mm, pravá, orech severný. Základňa je komponent zárubne, bežne známy ako rám. Jeho použitie umožňuje vytvoriť estetickú a funkčnú zárubňu. Vďaka nastaviteľnosti je prispôsobenie základne rámu k stene veľmi jednoduché. Základňa je vyrobená z odolných materiálov. Model vyrobený z MDF a povrchovej fólie je odolný a odolný voči poškodeniu. Podnož vo farbe orech pôsobí elegantne a spolu s dvierkami umožňuje vytvoriť vizuálne atraktívny celok. Tienidlo bude dobre fungovať na svetlých aj tmavých stenách. Nastaviteľná základňa pravej orechovej severnej zárubne má 3 pánty. V ponuke našej predajne sú aj ďalšie dverové stolárske prvky.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,8 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 19,6 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539291525 |

1850 + recenzí








