DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 220-260 mm, pravá, dub sonoma
Nastaviteľná základňa zárubne 220-260 mm, pravá, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 220-260 mm, pravá, dub sonoma3-7 dní204 €165,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Osvedčená podnož dub sonoma nastaviteľná pravá zárubňa je produkt pre vás, ak bojujete s problémom nerovných stien. Tento prvok zárubne upravíte na ľubovoľný nepravidelný rozmer a pomocou jednoduchého náradia ho bez problémov namontujete. Podstavec vytvorí pevný rám s elegantným dubovým povrchom. Ak chcete nájsť ďalšie farby a rozmery zárubní, pozrite si celú našu ponuku
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 220-260 mm pravá, dub sonoma, je osvedčený kvalitný výrobok. Vyrobený z odolnej MDF dosky s dubovou dyhou je vhodný na každodenné použitie. Tento model sa hodí na steny s hrúbkou dvadsaťdva až dvadsaťšesť centimetrov. Všetky montážne prvky a tri pánty sú ukryté v základnej konštrukcii. Spojte ho s príslušnou ľavou základňou a nosníkom, aby ste získali koherentnú rámovú štruktúru. Klasická nastaviteľná základňa pravej zárubne, dub sonoma, vyzerá skvele v modernom aj tradičnejšom interiéri. Teplá, dubová farba dyhy sa hodí k bielej. Ak snívate o inej, chladnejšej farbe, využite našu bohatú ponuku v tejto kategórii. Určite nájdete niečo pre seba!
- Pevná konštrukcia zaručuje vysokú odolnosť
- Nastavenie šírky steny až do 4 cm
- Nevyžaduje dodatočné maskovacie pásy
- Rozsah nastavenia 220 - 260 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | PerfectDoor |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| šírka (cm) | 29,5 cm |
| výška (cm) | 212 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 260 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 20,5 kg |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Dub sonoma |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5902425935538 |

1850 + recenzí








