DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm, ľavá, strieborný dub
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm, ľavá, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm, ľavá, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub má funkčnú a dekoratívnu funkciu. Maskuje citlivé miesta na okraji steny. Navyše je to komponent zárubne, ktorý podopiera dvere a umožňuje pohodlné ovládanie. Základňa sa ľahko montuje a má moderný dizajn. V predajni Castorama nájdete množstvo ďalších nosníkov a podstavcov na zhotovenie pevnej zárubne.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm, ľavá, strieborný dub, je jednoduchým, ale veľmi užitočným prvkom interiéru. Dopĺňa celý aranžmán a esteticky vypĺňa dverný otvor. Vytvára zárubňu, na ktorú sa dvere zavesia. Tento variant má tri pánty, ktoré budú schopné pevne držať prakticky každé dverné krídlo. Základ nastaviteľnej zárubne ľavý strieborný dub je vyrobený z kvalitného MDF materiálu podobného drevu. Je ľahký, ale odolný voči mechanickému poškodeniu. Atraktívny vzhľad, moderné farby a zaujímavý vzor má na svedomí použitý dyhový základ na povrchu. V našom sortimente sú aj ďalšie podnože a nosníky. Majú rôzne rozmery, takže ich môžete napasovať na akýkoľvek výklenok dverí.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 15,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091829 |

1850 + recenzí








