DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm ľavý severný orech
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm ľavý severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm ľavý severný orech3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa severnej zárubne ľavý orech je mimoriadne praktickým dokončovacím prvkom. Je vybavená tromi pántmi a poskytne pevnú oporu dvernému krídlu. Výhodou podstavca je jeho skvelá kvalita spracovania. Jedinečný a klasický dizajn produktu sa bude hodiť ku každému aranžmánu. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších návrhov na prvky na stavbu zárubní.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm ľavý orech sever je základným prvkom dizajnu interiéru. Bude to užitočné pri dokončovacích prácach, keď chcete namontovať dvere do otvoru. Budú sa konať na pántoch prezentovanej základne. Výrobok je vyrobený z MDF, materiálu bežne používaného v stolárstve. Jeho konštrukcia je odolná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Atraktívny vzhľad, klasická farba a kresba dreva vďačí špeciálnej dyhe použitej na povrchu základne. Výhodou je inovatívny nastavovací mechanizmus, pomocou ktorého môžete základňu rozšíriť o štyri centimetre. Pozrite si aj ďalšie návrhy konštrukčných prvkov zárubne. Vyberte vhodné nosníky a základne.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091546 |

1850 + recenzí








