DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm pravý orech sever
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 240-280 mm pravý orech sever3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa severnej zárubne pravý orech sa vyznačuje pevnou konštrukciou, funkčnosťou a elegantným dizajnom. Je vybavená tromi pántmi, na ktoré sa zavesí krídlo dverí. Prvok sa veľmi ľahko montuje. Predajňa Castorama ponúka mnoho ďalších verzií podstavcov a nosníkov, ktoré pasujú na rôzne typy dverných otvorov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa rámu 240-280 mm orech pravý sever je spojením funkčnosti a vysokej kvality spracovania. Je tiež dekoratívnym prvkom, ktorý doplní dizajn interiéru. Prezentovaný základ polohovateľnej zárubne pravý orech sever je vyrobený z MDF dosky, čo je materiál vysokej životnosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Na povrchu je špeciálna dyha. Jeho úlohou je chrániť pred poškodením a poskytnúť vzor celku. Funkcia nastavenia šírky je veľkým komfortom, ak má stena dverí neštandardné rozmery. Lúč môžete rozšíriť až o štyri centimetre. V predajni Castorama nájdete aj mnoho ďalších podstavcov a nosníkov zárubní, ktoré sa líšia farbou a rozmermi.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 17 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091553 |

1850 + recenzí








