DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, sivý dub
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, sivý dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Základ nastaviteľnej zárubne ľavý sivý dub je vyrobený z kvalitných materiálov. Ide o kompletnú časť zárubne, na ktorú sú zavesené interiérové dvere. Tento prvok sa vyznačuje jednoduchou montážou, odolnou konštrukciou a estetickým dizajnom. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy na podnože a nosníky na výrobu zárubní.
Vlastnosti a výhody
Zbierate dokončovacie doplnky? Nastaviteľná základňa rámu 280-320 mm, ľavá, dub sivý, je jednoduchou súčasťou dverového stolárstva. Je potrebné vyrobiť kompletnú a pevnú zárubňu. Prezentovaný podstavec je vyrobený z MDF dosky a dyhy. Táto kombinácia je zárukou životnosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu vám bude základňa nastaviteľnej zárubne ľavý sivý dub dlho slúžiť. Prvok obsahuje tri pánty, ktoré ľahko uchytia dvierka. Nastavovací mechanizmus je veľkým komfortom, ak má otvor dverí neštandardné rozmery a chcete rýchlo vymeniť stolárstvo. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy podnoží a trámov, ktoré si môžete prispôsobiť z hľadiska veľkosti a
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 19,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 23,7 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443090723 |

1850 + recenzí








