DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, strieborný dub
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm, ľavá, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub je odolný a odolný voči poškodeniu. Poskytuje estetický rám pre otváranie dverí. Základňa je zakončená atraktívnou farbou dyhy. Nastavenie umožňuje dokonalé prispôsobenie sa hrúbke steny. K základni dostanete tri pánty. Všetky prvky sú vyrobené z pevných materiálov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 280–320 mm, ľavá, dub strieborný, je produkt, ktorý bude použitý v stavebníctve. Vďaka nemu môžete esteticky orámovať dverný otvor. Je to tiež veľmi praktický prvok, ktorý umožňuje namontovať krídlo dverí. Na výrobu tohto produktu bolo použité MDF. Povrchová fóliová dyha je v atraktívnej striebornej farbe. Nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub umožňuje nastavenie v rozmedzí dvadsaťosem až tridsaťdva centimetrov. Vďaka tomu zaisťuje dobré priľnutie k stene. Tento produkt je odolný a odolný voči poškodeniu. K základni dostanete aj tri pánty. V sortimente predajní Castorama nájdete ďalšie prvky potrebné na stavbu zárubne.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 19,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 23,7 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091843 |

1850 + recenzí








