DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm ľavý severný orech
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm ľavý severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm ľavý severný orech3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa severnej zárubne ľavý orech sa vyznačuje klasickým dizajnom, pevnou konštrukciou a funkčnosťou. Rám vyrobený z podstavca poskytne pevnú oporu dvernému krídlu. Užitočnou možnosťou je možnosť nastavenia základne, vďaka čomu ju prispôsobíte aj malému otvoru. V predajni Castorama nájdete množstvo ďalších verzií nosníkov a podnoží, ktoré sa líšia technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Základ prestaviteľnej zárubne 280-320 mm, ľavý orech sever, je nutný pre správne usadenie dverí v otvore. Má tri pevné pánty, ktoré jednoducho udržia krídlo v správnej polohe a umožnia vám ho pohodlne používať na dennej báze. Výrobok sa vyznačuje trvanlivou konštrukciou odolnou voči poškodeniu. Je to spôsobené materiálom MDF použitým na výrobu. Atraktívny vzhľad a klasická kresba dreva sú výsledkom použitia špeciálnej dyhy. Prezentovaná nastaviteľná základňa severnej zárubne z ľavého orecha sa ľahko inštaluje. Môžete ju rozšíriť o štyri centimetre, ak sa ukáže, že stena má trochu iné rozmery ako štandardné. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete aj mnoho ďalších nosníkov a podnoží na vytvorenie pevných štýlových zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 19,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 23,7 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091560 |

1850 + recenzí








