DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm pravý sever orech
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm pravý sever orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm pravý sever orech3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravá nastaviteľná základňa zárubne z orecha sever je praktickým prvkom dizajnu interiéru. Vyznačuje sa funkčnosťou, klasickým dizajnom a odolnosťou. Prezentovaná základňa má nastaviteľnú funkciu, takže môžete meniť jej šírku. V našom sortimente nájdete aj ďalšie nosníky a podnože, z ktorých si môžete vyrobiť pevnú zárubňu vo vnútri objektu.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 280-320 mm pravý sever orech s tromi pántmi je nevyhnutná pri dokončovaní interiérov. Má funkčnú a dekoratívnu funkciu. Prvok je integrálnou súčasťou celého rámu, ktorý drží krídlo dverí v správnej polohe. Navrhovaná základňa je vyrobená z MDF materiálu, ktorý je obľúbený v stolárskom priemysle. Je ľahší ako klasické drevo, ale odolný proti mechanickému poškodeniu. Dôležitým prvkom je aj povrchová fólia, čo nie je nič iné ako dyha, ktorá dodá farbu, vzor a esteticky zakryje štruktúru. Základňu môžete rozšíriť o celé štyri centimetre, takže je to skvelá možnosť, ak veľkosť otvoru dverí nie je štandardná. V predajni Castorama nájdete množstvo rôznych prvkov na výrobu zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 19,5 cm |
| Šírka rámu | 312 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 280 - 320 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 23,7 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443091577 |

1850 + recenzí








