DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 80-100 mm ľavá bezuzlová borovica
Nastaviteľná základňa zárubne 80-100 mm ľavá bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 80-100 mm ľavá bezuzlová borovica3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná ľavostranná bezuzlová podnož zárubne je riešením pre stavbu, v ktorej majú steny neštandardnú hrúbku. Produkt so širokým rozsahom úprav vám umožní stabilnú montáž krídla. Základňa rámu je vyrobená z MDF dosky, takže je odolná voči poškodeniu. Inštalácia prvku rámu dverí nebude predstavovať žiadne ťažkosti.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa rámu 80-100 mm ľavá bezuzlová borovica udrží krídlo dverí v správnej polohe. Stabilne namontované dvere budú bezpečné. Výrobok vo farbe borovice je vyrobený z MDF dosky. Vďaka tomu je prvok zárubne odolný voči mechanickému poškodeniu, ktoré by mohlo nastať v dôsledku každodenného používania. Nastaviteľná základňa ľavého rámu, borovica bez uzlov pre dlhotrvajúci estetický vzhľad. Produkt môžete použiť v stenách neštandardnej hrúbky. Prvok zárubne je nastaviteľný, takže ho môžete prispôsobiť stenám v starých domoch, ktoré majú často nezvyčajné rozmery. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa zárubne aj v iných rozmeroch a farbách.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 138 mm |
| šírka (cm) | 10 cm |
| výška (cm) | 205,1 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kód produktu | 5908272431438 |

1850 + recenzí









