DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí 120-140 mm 80 bezuzlová borovica
Nastaviteľný nosník rámu dverí 120-140 mm 80 bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí 120-140 mm 80 bezuzlová borovica3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z borovice bez uzlov bude dobre fungovať v dome, ktorého steny majú neštandardnú hrúbku. Produkt so širokým rozsahom úprav udrží krídlo v správnej polohe. Vďaka tomu bude používanie dverí bezpečné. Nosník je vyrobený z MDF, takže si zachová svoj pôvodný vzhľad po celé roky.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 120-140 mm 80 bezuzlová borovica je určená pre steny nezvyčajnej hrúbky. Prvok zárubne je osvedčenou voľbou pre domy, ktoré boli postavené pred rokmi. V starých budovách je často problém s neštandardnými rozmermi stien, riešením tohto problému je nastaviteľný nosník. Výrobok je vyrobený z odolnej MDF dosky. Vďaka tomu je výrobok odolný voči poškodeniu a jeho vzhľad zostane roky rovnaký estetický. Odolný, bezuzlový, nastaviteľný nosník zárubne umožní stabilnú montáž dverného krídla. Vďaka tomu bude používanie dverí úplne bezpečné. K trámu môžete zladiť podstavec z našej ponuky. Odtieň prírodnej suroviny môžete zakomponovať napríklad do škandinávskeho dizajnu interiéru. Naša ponuka obsahuje aj iné farebné varianty zárubní.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 120 - 140 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 178 mm |
| šírka (cm) | 14 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 120 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5908272431452 |

1850 + recenzí









