DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 60 bezuzlová borovica
Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 60 bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 60 bezuzlová borovica3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný bezuzlový nosník zárubne z borovice bude dobre fungovať na stenách neštandardnej hrúbky. Model so širokým rozsahom úprav vám umožní namontovať dvere stabilne, vďaka čomu je ich používanie bezpečné. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, preto je odolný voči zničeniu. Lúč môžete nainštalovať sami.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 80-100 mm 60, bezuzlová borovica, je vyrobený z MDF dosky odolnej voči poškodeniu. Vďaka tomu je výrobok necitlivý na poškodenie spôsobené častým používaním. Rámový prvok si zachová svoj estetický vzhľad roky. Model vo farbe dreva je nastaviteľný. Vďaka tomu môžete výrobok prispôsobiť stene neštandardnej šírky. Steny nezvyčajnej hrúbky sú bežným problémom starých budov. Vďaka nastaviteľnému nosníku zárubne môžete vymeniť dvere a zárubne v dome postavenom pred rokmi. Prvok zárubne si môžete zostaviť sami. Nastaviteľný bezuzlový nosník rámu z borovice udrží krídlo dverí v správnej polohe, čo zaistí vašu bezpečnosť pri používaní dverí. Prvky zárubní ponúkame aj v iných farbách a veľkostiach.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 138 mm |
| šírka (cm) | 10 cm |
| výška (cm) | 60 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,2 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5908272431414 |

1850 + recenzí









