DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 90 orech severný
Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 90 orech severný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí 80-100 mm 90 orech severný3-7 dní42,04 €34,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám je ideálny na vytvorenie elegantných vstupov do vašich izieb. Je jedným z prvkov zárubne určenej na zavesenie dverí, a pretože má elegantnú farbu severského orecha, má aj dekoratívnu funkciu. Nosník je možné nastaviť na šírku, čo výrazne uľahčuje jeho správnu inštaláciu.
Vlastnosti a výhody
Trám využijete pri dokončovaní vstupných otvorov vo vašom byte a ich príprave na zavesenie dverných krídel. Dá sa teda využiť pri rekonštrukcii a dokončovaní vášho domu – umožňuje oddeliť jednotlivé miestnosti. Toto riešenie funguje aj v mnohých iných budovách, vďaka čomu má nosník široké uplatnenie. Výrobok je vo farbe severský orech, ktorý dokonale ladí s drevenými prvkami okolitého zariadenia. Preto sa oplatí inštalovať ho spolu s dverami vyrobenými z materiálov podobných drevu. V našej ponuke nájdete modely aj v iných veľkostiach a môžete si vybrať nosník, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Marka | Windoor |
| Šírka produktu | 150 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Hĺbka produktu | 1060 mm |
| Hmotnosť produktu | 4,2 kg |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Kód produktu | 5907539287894 |

1850 + recenzí








