DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 60 strieborný
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 60 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 60 strieborný3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník je nevyhnutným doplnkom pri vytváraní interiérových zárubní. Výrobok je vyrobený z odolného materiálu, je odolný a predlžuje jeho možnú životnosť. Prvok sa vyznačuje nastaviteľným tvarom, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť stenám a dverám rôznych hrúbok.
Vlastnosti a výhody
Praktický nosník využijete pri vytváraní zárubne pre vaše interiérové dvere. Ľahko ju zloží aj začiatočník, pretože nevyžaduje zložité náradie. Povrch výrobku sa vyznačuje univerzálnou farbou, ktorá sa perfektne hodí k svetlým aj tmavším dverám a vytvára tak ucelenú dekoratívnu kompozíciu. Nosník je možné ľubovoľne nastavovať - takže ho ľahko prispôsobíte dverám a stenám rôznej hrúbky. Vyrobený z odolného, mechanicky odolného materiálu, prvok má dlhú životnosť. Naša predajňa ponúka aj iné nosníky a podnože - určite nájdete produkt, ktorý splní vaše požiadavky.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| výška (cm) | 106,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,45 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907539361433 |

1850 + recenzí








