DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 70 strieborný
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 70 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 140-180 mm 70 strieborný3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník môžete použiť na vytvorenie zárubne pre vaše interiérové dvere. Vďaka vyhotoveniu z odolného materiálu sa prvok vyznačuje mechanickou pevnosťou a relatívne dlhou životnosťou. Na správnu inštaláciu nepotrebujete žiadne zložité nástroje, čo vám umožňuje robiť prácu sami.
Vlastnosti a výhody
Praktický nosník je pomôcka, ktorá bude perfektná pre skúsených aj začínajúcich domácich majstrov. Na jeho výrobu bol použitý odolný materiál, ktorý je odolný aj voči drobným mechanickým poraneniam. Vďaka tomu časom nestratí svoju funkčnosť. Prvok skvele zapadne do klasického aj moderného interiéru, pretože sa vyznačuje univerzálnou farebnosťou. Jednoduchá štruktúra výrobku značne zjednodušuje jeho montáž a môžete to úspešne urobiť sami. Tvar nosníka umožňuje jeho prispôsobenie tak, aby dokonale zodpovedal hrúbke steny a dverí. K zárubniam ponúkame aj iné nosníky a podnože.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| výška (cm) | 106,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539361457 |

1850 + recenzí








