DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 60 strieborný
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 60 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 60 strieborný3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník určite využijete pri montáži interiérových dverí vo vašej domácnosti. Odolný prvok je vyrobený z materiálu, ktorý je trvácny a odolný voči drobným mechanickým poraneniam. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že produkt stratí svoju funkčnosť príliš rýchlo.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktického nosníka je skvelý spôsob, ako rýchlo namontovať interiérové dvere vo vašej domácnosti. Jeho inštalácia nie je príliš zložitá a nevyžaduje použitie špecializovaných nástrojov, čo umožňuje vykonávať ju aj neskúseným kutilom. Výrobok bol vyrobený z materiálu, ktorý je trvácny a odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu. To vám umožní používať ho po dlhú dobu bez obáv, že stratí svoju funkčnosť príliš rýchlo. Nosník je nastaviteľný, čo vám umožní dokonale ho prispôsobiť hrúbke vašej steny a vami zvoleným dverám. Povrch prvku sa vyznačuje univerzálnym odtieňom, ktorý úspešne skombinujete s dverami takmer v akejkoľvek farbe.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 12 cm |
| výška (cm) | 106,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 1,8 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907539361525 |

1850 + recenzí








