DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 80 strieborný
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 80 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 80 strieborný3-7 dní42,04 €34,18 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník možno úspešne použiť pri inštalácii interiérových dverí. Prvok je odolný - bol vyrobený z materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Nastaviteľné trámy a zárubne ponúkame aj v iných rozmeroch.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktického nosníka vám umožní správne namontovať interiérové dvere. Prvok s jednoduchou konštrukciou sa inštaluje pomerne jednoducho - na vykonanie práce nie sú potrebné žiadne zložité nástroje ani odborné znalosti. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu vám môže slúžiť roky bez toho, aby časom stratil svoje vlastnosti. Šírka trámu sa dá jednoducho nastaviť, čím sa prispôsobí hrúbke steny a dverí. Výrobok sa vyznačuje klasickou, univerzálnou farbou, ktorá bude vyzerať pekne v kombinácii s dverami v rôznych odtieňoch. Nemusíte sa teda báť, že naruší dekoráciu vašej izby.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Šírka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 1065 mm |
| Hĺbka produktu | 105 mm |
| Hmotnosť produktu | 2,15 kg |
| Farba | Strieborná |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Osud | Stavebníctvo |
| Kód produktu | 5907539361549 |

1850 + recenzí








