DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 90 strieborný
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 90 strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník rámu dverí Winfloor 80-100 mm 90 strieborný3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický nosník možno použiť pri inštalácii interiérových dverí vo vašej domácnosti aj mimo nej. Výrobok vám bude slúžiť dlho, pretože je vyrobený z mechanicky odolných materiálov. Prvok sa perfektne hodí k stenám a dverám rôznych hrúbok - je nastaviteľný.
Vlastnosti a výhody
Praktický nosník využijete na jednoduchú inštaláciu interiérových dverí. Jednoduchá štruktúra prvku znamená, že jeho montáž zvládne aj začínajúci kutil. Doplnok je vyrobený z odolného materiálu a je odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu, čo vám umožňuje používať ho dlhé roky a užívať si jeho stálu funkčnosť. Nosník si jednoducho nastavíte tak, aby sa dokonale prispôsobil hrúbke steny a vami zvoleným dverám. Výrobok sa ľahko zmestí do dekorácie každej miestnosti bez toho, aby narušil štýl interiéru. Pekne sa bude hodiť k svetlým aj trochu tmavším dverám.
- V rôznych veľkostiach
- K dispozícii sú štvrťkruhy a maskovacie pásy
- Tradičná farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 10,5 cm |
| šírka (cm) | 12 cm |
| výška (cm) | 106,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 80 - 100 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,3 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907539361556 |

1850 + recenzí








