DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 70 bezuzlová borovica
Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 70 bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 70 bezuzlová borovica3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dobre osadená v zárubni nerobí problémy pri používaní. V opačnom prípade narazíte na množstvo nepríjemných problémov. Ak nechcete riešiť takéto ťažkosti, vyberte si kvalitnú zárubňu pre vstupný otvor. Obsahuje profesionálny, nastaviteľný borovicový rám bez uzlov. Jedná sa o kvalitný výrobok vyrobený z pevného a estetického materiálu.
Vlastnosti a výhody
Neexperimentujte s pochybnými kvalitnými prvkami dokončovania dverí. Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 70 bezuzlová borovica výrazne uľahčí ich montáž. Ak chcete vytvoriť elegantný vchod do miestnosti, tento produkt splní vaše očakávania. Pevná konštrukcia MDF dosky zaisťuje vysokú mechanickú pevnosť. Vyzerá dobre aj vizuálne a vytvára zaujímavý aranžérsky efekt. Nastaviteľný bezuzlový nosník zárubne z borovice, ako už názov napovedá, je nastaviteľný. Vďaka tomu ho môžete presne prispôsobiť technickým podmienkam vrátane: hrúbka vašej steny. Nosník zárubne vo farbe borovica je jednou z mnohých farebných možností v našej ponuke. Nájdete tu aj nosníky prispôsobené iným rozmerom dverných krídel.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 100 - 120 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 158 mm |
| šírka (cm) | 12 cm |
| výška (cm) | 70 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 120 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,6 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5908272431520 |

1850 + recenzí









