DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 80 bezuzlová borovica
Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 80 bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 80 bezuzlová borovica3-7 dní76,32 €62,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na presnú montáž dverí sa používa napr. rám. Tento dokončovací prvok, ktorý mnohí podceňujú, vám pomôže vytvoriť správny a estetický rám. Nastaviteľný bezuzlový nosník zárubne z borovice je jedným z mnohých produktov v našej ponuke. Vďaka nemu presne a bez problémov umiestnite zárubňu. Tento model je vyrobený z kvalitnej MDF dosky.
Vlastnosti a výhody
Elegantné a pevné dvere nie sú všetko. Aby fungovali bez problémov, musíte ich presne umiestniť do rámu dverí. Tento cieľ dosiahnete vytvorením spoľahlivej zárubne. Pomôže vám s tým nastaviteľný nosník zárubne 100-120 mm 80 bezuzlová borovica. Výrobok je vyrobený z pevnej a estetickej MDF dosky, preto je veľmi odolný. Po inštalácii budete určite milo prekvapení skvelým efektom aranžovania. Borovicová farba dreva pôsobí veľmi prirodzene a sviežo. Vďaka tejto farbe nastaviteľný bezuzlový borovicový nosník rám určite rozžiari a zútulní interiér. Naša ponuka obsahuje aj iné rozmery a typy nosníkov zárubní. Líšia sa technickými parametrami a farbou, takže si ľahko vyberiete to pravé pre vás.
- Jednoduchá montáž
- Udržiavanie krídla v správnej polohe
- Uľahčuje inštaláciu s neštandardnými šírkami
- Rozsah nastavenia: 100 - 120 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hrúbka produktu | 158 mm |
| šírka (cm) | 12 cm |
| výška (cm) | 80 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 120 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Borovica |
| Materiál | Borovica |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5908272431513 |

1850 + recenzí









