DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 60 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám vás určite poteší vysokou funkčnosťou, pretože je jedným z prvkov potrebných na stavbu zárubne. Je nevyhnutný pre správne umiestnenie dverí vo vstupnom otvore, preto sa bude skvele hodiť do každého bytu. Produkt je v elegantnom odtieni severský orech, no dostupné sú aj modely v iných farbách.
Vlastnosti a výhody
Nosník je určený na samostatné vytvorenie konštrukcie, ktorej úlohou je správne zavesenie dverných krídel. Preto ho využijete nielen vo svojom byte, ale aj v rôznych typoch komerčných priestorov - výrobok má praktickú funkciu a vyznačuje sa elegantným vzhľadom. Môže za to jeho hnedá farba, orech severský, ktorý efektne zvýrazňuje krásu drevených prvkov okolitého zariadenia – oplatí sa ho preto skombinovať s krídlom dverí z tejto suroviny. Nosník je nastaviteľný, takže ho ľahko prispôsobíte hrúbke stien vo vašom byte. V ponuke sú modely aj v iných veľkostiach a farbách, takže každý užívateľ si vyberie nosník, ktorý vyhovuje jeho potrebám.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 60 |
| Kód produktu | 5907539310295 |

1850 + recenzí









