DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne je nevyhnutným prvkom vybavenia vášho bytu, pretože je určený na montáž dverí do vstupných otvorov. Výrobok má aj dekoratívnu funkciu, pretože je v elegantnej farbe dub sivý, dokonale imitujúci farbu dreva. Naša ponuka obsahuje aj trámy v iných odtieňoch, takže si môžete vybrať model podľa svojho vkusu.
Vlastnosti a výhody
Nosník zárubne je mimoriadne dôležitým prvkom pri montáži dverí svojpomocne. Je jednou zo súčastí zárubne, na ktorej je zavesené krídlo dverí, preto je vhodné na dokončenie rôznych bytových a komerčných priestorov. Dobré priliehanie dverí k zárubni má vplyv na správnu funkciu celej konštrukcie, preto je možné nosník nastavovať do šírky. MDF doska použitá pri jej výrobe sa vyznačuje vynikajúcou tuhosťou a odolnosťou, dodáva zárubni dokonalú stabilitu a trvácnosť po celé roky. Vďaka elegantnej farbe sivého duba má trám aj dekoratívnu funkciu, takže dodá vášmu interiéru atraktívny vzhľad.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539312466 |

1850 + recenzí








