DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 70 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne je určený na samostatné ukončenie vstupných otvorov vo Vašom byte. Táto konštrukcia je navrhnutá na efektívnu montáž dverí, takže bude dobre fungovať pri oddeľovaní miestností od zvyšku budovy. Vyznačuje sa elegantnou farbou severského orecha a vysokou mechanickou pevnosťou.
Vlastnosti a výhody
Nosník je jedným z prvkov určených na svojpomocnú montáž zárubne. Preto bude slúžiť na oddelenie miestností vo vašom byte a iných budovách - táto konštrukcia je zodpovedná za správnu inštaláciu vnútorných dverí. Pre zabezpečenie vysokej stability a odolnosti zárubne je nosník vyrobený z MDF dosky, materiálu s výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a zaťaženiu. Budete spokojní nielen s funkčnosťou tohto produktu, ale aj s jeho elegantným vzhľadom - orech severský bude v kombinácii s drevenými dverami vyzerať dokonale. Naša ponuka obsahuje aj ďalšie prvky zárubne, takže diely, ktoré potrebujete, si jednoducho zložíte.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539310363 |

1850 + recenzí








