DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne svojou funkčnosťou a odolnosťou určite uspokojí každého užívateľa. Tento výrobok je vyrobený z MDF dosky odolnej voči poškodeniu a záťaži, takže získate prvok, ktorý bude perfektne fungovať dlhé roky. Sivý dubový trám pôsobí atraktívne a hodí sa do izieb s klasickým charakterom.
Vlastnosti a výhody
Nosník je jedným z komponentov určených na vlastnú stavbu zárubne. Na hotovú konštrukciu, ktorá bude v zárubni vyzerať perfektne, si budete môcť zavesiť dvere za predpokladu, že krídlo dverí zladíte s farbou zárubne - tento prvok sa vyznačuje elegantným odtieňom sivého dubu, takže môžete použite ho na montáž drevených dverí aj dverí vyrobených z materiálov podobných drevu. Nosník je možné nastaviť na šírku, takže si ho môžete upraviť podľa svojich potrieb. Je vyrobený z MDF dosky, ktorá vďaka svojej tuhosti zaistí výborný chod konštrukcie na dlhé roky. V ponuke sú trámy aj v iných farbách, takže si jednoducho vyberiete model, ktorý sa vám hodí.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,8 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539312534 |

1850 + recenzí








