DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 80 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je prvok potrebný na vytvorenie zárubne. Preto ho môžete použiť vo svojom byte alebo iných komerčných objektoch. Vyznačuje sa vynikajúcou mechanickou pevnosťou a atraktívnym vzhľadom, čo je spôsobené použitím MDF dosiek severného orecha vo výrobnom procese. V našej ponuke nájdete aj podklady pre zárubne, takže budete mať všetky diely potrebné na zhotovenie tejto konštrukcie.
Vlastnosti a výhody
Nosník zárubne určite poteší aj tých najnáročnejších užívateľov, pretože ide o produkt, ktorý sa vyznačuje vysokou funkčnosťou a elegantným vzhľadom. Spolu s ďalšími prvkami dostupnými v našej ponuke vám umožňuje samostatne vytvoriť štruktúru zodpovednú za správne podopretie interiérových dverí. Okrem toho je ideálnou povrchovou úpravou pre vstupné otvory, vďaka čomu vyzerajú výnimočne elegantne - je to vďaka klasickej farbe trámu - severný orech - ktorá je vynikajúcou imitáciou dreva. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, materiálu s vynikajúcou odolnosťou. Je odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a jeho vysoká tvrdosť zaisťuje dokonalú stabilitu konštrukcie.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539310431 |

1850 + recenzí








