DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je jedným z prvkov určených na montáž zárubne. Dizajn Vám umožní esteticky dokončiť dverný otvor vo Vašom byte a pripraviť ho na zavesenie dverí. Tento model má možnosť nastavenia jeho šírky, takže ho ľahko prispôsobíte hrúbke stien vo vašom byte.
Vlastnosti a výhody
Nosník v sebe spája vysokú funkčnosť a atraktívny vzhľad, preto uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Ide o jeden z prvkov potrebných na samostatnú konštrukciu zárubne, teda zárubne umiestnenej vo vstupných otvoroch a určenej na zavesenie dverí. Dá sa teda použiť na oddelenie miestností vo vašom byte, ale aj v rôznych verejných priestoroch, najmä preto, že má elegantný vzhľad. Trám má atraktívnu farbu sivého duba, ktorá sa hodí k dreveným predmetom - preto sa bude skvele hodiť k dverám z tohto materiálu. V našej ponuke sú trámy aj v iných odtieňoch.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 4,8 kg |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539312602 |

1850 + recenzí








