DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 100-140 mm 90 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je jedným z prvkov, s ktorým si budete môcť zárubňu zložiť sami. Využijete ho pri dokončovaní izieb vo vašom byte a zavesení dverí vo vstupných otvoroch. Výrobok sa vyznačuje výbornou mechanickou pevnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosky potiahnutej povrchovou fóliou.
Vlastnosti a výhody
Nosník je jedným z prvkov rámu, určený na montáž do hornej časti vstupného otvoru. Vďaka nemu vytvoríte štruktúru ideálne vhodnú pre závesné dvere. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, materiálu s vysokou mechanickou pevnosťou, preto sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou a stabilitou. Severný orechový trám je dokonalým doplnkom izieb zariadených v klasickom štýle, pretože sa perfektne hodí k dreveným prvkom zariadenia a zdôrazňuje ich krásu. Výrobok je potiahnutý povrchovou fóliou, ktorá zabraňuje vzniku nevzhľadných škrabancov a triesok. Dostupné sú aj trámy v iných odtieňoch - nájdete ich v našej ponuke.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 19 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907539310509 |

1850 + recenzí








