DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám je ideálny pre každý byt, pretože je potrebný na vytvorenie funkčného rámu dverí. Možnosť nastavenia jeho šírky umožňuje presnú inštaláciu a prispôsobenie hrúbke steny. Výrobok má nielen praktické, ale aj dekoratívne využitie, keďže sa vyznačuje elegantnou farbou sivého dubu.
Vlastnosti a výhody
Trám je jedným z prvkov potrebných na estetické ukončenie vstupného otvoru. Je namontovaný v hornej časti výklenku a na bokoch by mali byť pripevnené vertikálne podstavce - táto konštrukcia nielen vyzerá elegantne, ale umožňuje aj správne zavesenie dverí. Pre vytvorenie stabilného a precízne namontovaného rámu je možné nosník nastaviť na šírku - dokonale ho tak prispôsobíte hrúbke vašich stien. Okrem toho má aj dekoratívnu funkciu, pretože sa vyznačuje elegantnou farbou sivého dubu, ktorá sa perfektne hodí k dreveným dverám a nábytku, čím efektívne podčiarkne ich krásu. Naša ponuka obsahuje tento produkt aj v iných odtieňoch, takže si môžete vybrať trám, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 23 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 3,9 kg |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539312404 |

1850 + recenzí








