DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 60 severný orech3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník je jedným z komponentov potrebných na vytvorenie zárubne svojpomocne – umiestňuje sa v hornej časti vstupného otvoru. Tento dizajn umožňuje zavesiť dvere, a preto je potrebný ako v bytoch, tak aj v rôznych komerčných priestoroch. Produkt sa vyznačuje elegantnou farbou severského orecha, ale je dostupný aj v iných farebných variantoch.
Vlastnosti a výhody
Trám využijete pri dokončovaní a zariaďovaní bytu - tento prvok je mimoriadne funkčný, no poteší aj atraktívnym vzhľadom. Práve vrchná časť zárubne, teda zárubňa umožňuje správnu montáž dverí - má aj dekoratívnu funkciu, pretože esteticky dotvára vstupný otvor. Výrobok vo farbe severský orech sa výborne kombinuje s drevenými prvkami a svojou farbou dokonale imituje vzhľad tejto suroviny. Drevené alebo drevu podobné dvere teda môžete úspešne zavesiť na zárubňu. Nosník je vyrobený z MDF dosky potiahnutej povrchovou fóliou - tento materiál má vynikajúce vlastnosti odolnosti, takže vám výrobok bude slúžiť dlhú dobu.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 23 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Hmotnosť (kg) | 3,9 kg |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539310301 |

1850 + recenzí








