DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 70 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 70 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne je dokončovacím prvkom, pomocou ktorého vytvoríte zárubňu na zavesenie dverí. Výrobok vyrobený zo sivej dubovej MDF dosky sa vyznačuje bezchybným vzhľadom a vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, takže si svoje vlastnosti zachová po dlhú dobu. V ponuke sú aj iné trámy.
Vlastnosti a výhody
Nosník zárubne je možné použiť v každej miestnosti, pretože pomocou neho vytvoríte konštrukciu na montáž dverí do vstupných otvorov. Výrobok sa vyznačuje nielen výbornou funkčnosťou, ale aj estetickým vzhľadom, vďaka čomu efektívne ozdobí váš interiér. Sivý dubový trám pôsobí výnimočne prirodzene a je dokonalým doplnkom elegantných obývacích izieb a spální zariadených v klasickom štýle. Výrobok sa vyznačuje aj vynikajúcimi vlastnosťami odolnosti, čo je dané materiálom, z ktorého bol vyrobený - MDF doska je extrémne tvrdá a tuhá, čo sa priamo prejavuje aj na jej odolnosti voči mechanickému poškodeniu a zaťaženiu.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 23 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,7 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Kód produktu | 5907539312473 |

1850 + recenzí








