DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 80 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nosník zárubne Vám umožní vlastnoručne vyrobiť funkčnú zárubňu, ktorá je určená na zavesenie dverí. Preto sa hodí do každého bytu a verejných priestorov. Vyznačuje sa elegantným vzhľadom a výbornou mechanickou pevnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosiek z dubu šedej farby.
Vlastnosti a výhody
Nosník zárubne bude perfektne fungovať vo vašom byte a v rôznych verejných budovách. Umožňuje vám vytvoriť funkčnú zárubňu, na ktorú môžete zavesiť interiérové dvere - zároveň ozdobí vaše izby, pretože je vo výnimočne elegantnej farbe sivého dubu, ktorá sa dokonale hodí ku klasickému dizajnu interiéru. Budete spokojní aj s odolnosťou tohto produktu. Je vyrobený z MDF dosky, ktorá sa vďaka vysokej tvrdosti vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely nosníkov zárubní, takže si budete môcť vybrať produkt vo farbe a veľkosti podľa vašich potrieb.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 23 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539312541 |

1850 + recenzí








