DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 90 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 90 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 140-180 mm 90 dub šedý3-7 dní42,84 €34,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trám je jedným z prvkov potrebných na to, aby ste si zárubňu vyrobili svojpomocne, preto poslúži pri zariaďovaní vášho bytu. Vyznačuje sa atraktívnou farbou sivého dubu, ktorá dokonale zapadá do štýlu klasických aranžmánov. Naša ponuka obsahuje aj ďalšie nosníky tejto značky, takže si môžete zakúpiť model, o ktorý máte záujem.
Vlastnosti a výhody
Trám využijete pri rekonštrukcii alebo zariaďovaní miestností vo vašom byte. Je určený na montáž do hornej časti vstupného otvoru, kde v kombinácii s vertikálnymi podnožami vytvára zárubňu. Táto konštrukcia poskytuje nielen elegantné zakončenie vchodu, ale tiež pripravuje steny na správne zavesenie dverného krídla. Výrobok je vyrobený z MDF dosky, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou a odolnosťou voči zaťaženiu - bude Vám slúžiť dlhú dobu. Je v elegantnej farbe dub sivý, preto sa oplatí skombinovať s dverami a podnožami rovnakej farby - všetky komponenty potrebné na dokončenie vstupného otvoru nájdete v našom sortimente.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| šírka (cm) | 23 cm |
| výška (cm) | 8 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 140 - 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,6 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Kód produktu | 5907539312619 |

1850 + recenzí








