DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je kombináciou funkčnosti a vynikajúceho spracovania. Prvok je nevyhnutný pre správnu montáž a používanie interiérových dverí. Má moderný, nastaviteľný dizajn. Predajňa Castorama má v tejto farbe celý rad nosníkov, ktoré sa líšia technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 dub sivý je potrebný pri dokončovacích prácach vo vnútri budov. Ide o štandardný prvok, ktorý v kombinácii s ostatnými vytvorí pevnú a estetickú zárubňu, teda rám dverného vybrania. Dvere sú namontované na takejto konštrukcii. Nastaviteľný nosník zárubne dub šedý je vyrobený z kvalitných materiálov - MDF a povrchovej fólie. Prvý typ je zodpovedný za trvanlivosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Dyha však dáva farbu, vzor a zvyšuje odolnosť voči vonkajším faktorom. Ak má stena vchodu neštandardné rozmery, môžete nastaviť šírku nosníka až o štyri centimetre. V našej predajni nájdete široký sortiment rámových nosníkov v prevedení dub šedý.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086764 |

1850 + recenzí








