DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 60 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne slúži na orámovanie dverného otvoru. Spolu so zvyšnými prvkami zárubne vytvára rám obopínajúci krídlo dverí. Prezentovaný model sa vyznačuje trvanlivosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Trám má aj dekoratívnu funkciu - strieborná dyha dodá vchodu moderný charakter.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm Dub strieborný 60 je prvkom dverového stolárstva, ktorý vyniká svojou estetikou a odolnosťou. Vhodná kombinácia MDF a povrchovej fólie zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu. Trám vám umožní postaviť praktickú a dobre vyzerajúcu zárubňu. Model vytvorí spolu s ostatnými prvkami zárubne v rovnakej farbe harmonický celok. Strieborná dyha sa skvele hodí do moderných interiérov. Obzvlášť dobre pôsobí proti svetlým stenám. Strieborný dub nastaviteľný nosník zárubne je určený pre dvere veľkosti 60. Nosník je polohovateľného typu. To uľahčuje montáž na stenu. V našej ponuke nájdete aj iné modely a veľkosti nosníkov.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 2,8 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083688 |

1850 + recenzí








