DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je funkčným dokončovacím prvkom. Môže byť použitý vo vnútri budovy. Vyniká pevnou konštrukciou a elegantným dizajnom. Produkt sa tiež ľahko inštaluje. V našej predajni nájdete rôzne veľkosti nastaviteľných nosníkov v prevedení dub sivý, takže si ich môžete prispôsobiť akémukoľvek otvoru dverí.
Vlastnosti a výhody
Pre správnu montáž dverného krídla je potrebný nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 dub sivý. Ide o prvok, ktorý vytvára estetický a pevný rám dverného otvoru. Nosná konštrukcia je vyrobená z MDF materiálu, ktorý zaručuje odolnosť. Vďaka tomu je výrobok odolný voči mechanickému poškodeniu. Nastaviteľný nosník zárubne sivý dub má na povrchu povrchovú fóliu. Ide o dodatočnú dyhu, ktorá nielenže dodáva vhodný dekoratívny efekt, ale tiež zvyšuje odolnosť voči vonkajším faktorom. Prezentovaný nosník má funkciu zmeny šírky. Toto je skvelá možnosť, ak je murivo dverí neštandardné. Pozrite si aj ďalšie návrhy trámov na výrobu pevnej a dizajnovej zárubne doma.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,2 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086771 |

1850 + recenzí








