DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Severný orech nastaviteľný nosník zárubne zaujme svojou sýtou farbou a starostlivým spracovaním. Trám vám umožní vytvoriť odolnú a dobre vyzerajúcu zárubňu. Vďaka MDF a povrchovej fólii je model odolný voči poškodeniu a úprava uľahčuje jeho pripevnenie na stenu. Nosník je určený pre dvere veľkosti 70.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 severný orech používaný v stavebníctve je prvkom, ktorý sa používa na dokončenie dverných otvorov. Výrobok je súčasťou zárubne. Jeho použitie umožňuje vytvoriť estetický rám okolo dverí. Ponúkaný nosník je nastaviteľného typu. Toto riešenie uľahčuje montáž na stenu. Rozsah nastavenia je 180-220 mm. Model je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Ide o materiály vyznačujúce sa vysokou odolnosťou. Vďaka ich použitiu je nosník odolný voči poškodeniu. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je v krásnej sýtej farbe. Tmavý odtieň dyhy robí trám vhodný do interiérov rôznych typov. Model je prispôsobený veľkosti dverí 70.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,2 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084258 |

1850 + recenzí








