DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 strieborný dub
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 70 strieborný dub3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne vám umožní vytvoriť estetický vstup do miestnosti. Nosník je komponentom zárubne, teda rámu dverného otvoru. Model je vyrobený z odolných materiálov, ako je MDF a fólia, vďaka čomu je odolný voči poškodeniu. Strieborná dyha dodáva trámu moderný charakter.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm Dub strieborný 70 je zaujímavou alternatívou k tmavým dverám. Nosník je prvkom rámovej konštrukcie. Spolu so svojimi ostatnými časťami rámuje dverný otvor. Trám nielen chráni stenu, ale má aj dekoratívne hodnoty. V kombinácii s dverami tvorí dôležitú súčasť dizajnu interiéru. Strieborná dyha umožňuje vytvoriť moderné usporiadanie vchodu. Prezentovaný model sa vyznačuje estetikou a odolnosťou. Vďaka použitiu MDF a finálnej fólie je nosník odolný voči poškodeniu. Nastaviteľná povaha uľahčuje inštaláciu nosníka. Možnosť nastavenia v rozsahu 180-220 mm uľahčuje presné osadenie prvku na stenu. Strieborný dubový nastaviteľný nosník zárubne je určený pre dvere veľkosti 70.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 70
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 842 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,2 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 70 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443083695 |

1850 + recenzí








