DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je inovatívnym dokončovacím prvkom. Vyznačuje sa odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, jednoduchou montážou a klasickým dizajnom. Vytvára estetický rám dverného otvoru, do ktorého bude namontované dverné krídlo. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie možnosti pre sivé dubové trámy, ktoré sa líšia najmä rozmermi.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 dub šedý je vyrobený z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie je MDF doska, obľúbená v stolárstve. Na jeho povrchu sa nachádza dokončovacia fólia, vďaka ktorej prvok vyniká klasickým dizajnom. Ľahko ho zladíte s interiérovými dverami dostupnými v našej ponuke. Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je odolný proti mechanickému poškodeniu. Vytvára estetický rám pre otváranie dverí. Výhodou je možnosť nastavenia šírky, vďaka ktorej rozšírite lúč až o štyri centimetre. Táto funkcia je užitočná, ak potrebujete prispôsobiť zárubňu náročným technickým podmienkam. Prezrite si náš sortiment, ktorý obsahuje aj ďalšie modely nastaviteľných nosníkov v prevedení dub šedý.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,6 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086788 |

1850 + recenzí








