DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 severný orech
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 severný orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 severný orech3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z orecha sever vám umožní postaviť odolnú a estetickú zárubňu. Prvok slúži na orámovanie dverného otvoru - chráni stenu a dodáva vchodu elegantný vzhľad. Prezentovaný model je vyrobený z MDF a povrchovej fólie a je nastaviteľného typu. Vďaka tomu sa nosník ľahko inštaluje a je odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Ak plánujete kúpu stolárstva tmavej farby, dobrou voľbou bude nastaviteľný nosník zárubne 180-220 mm 80 orech severný. Trám vám umožní postaviť elegantnú zárubňu. Model umožňuje estetickú úpravu otvárania dverí. Spolu so zvyšnými časťami zárubne v rovnakom odtieni tvorí trám ucelený a štýlový celok. Prezentovaný variant lúča je nastaviteľný. Táto vlastnosť uľahčuje montáž prvku. Nastaviteľnosť uľahčuje pripevnenie nosníka k stene. Severný orech nastaviteľný nosník zárubne je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Výber materiálov sa premieta do odolnosti produktu. Nosník je odolný voči poškodeniu. Model je určený pre dvere veľkosti 80. V našom sortimente nájdete aj nosníky s inými parametrami.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 80
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 21,5 cm |
| Šírka rámu | 212 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 942 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 180 - 220 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,6 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Severný orech |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443084265 |

1850 + recenzí








